Rozproszone cienie guzkowe i pasmowate w wyniku RTG płuc
Co może oznaczać opis RTG płuc rozproszone cienie guzkowe i pasmowate głównie obwodowo

KOBIETA, 60 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz
97 poziom zaufania
Opisane nieprawidłowości mogą dotyczyć zmian pozapalnych lub wskazywać na proces rozrostowy. Wskazana dalsza diagnostyka. Proszę zgłosić się z wynikiem badania do lekarza, który zlecił jego wykonanie.