Rozstanie po 2 latach i 8 miesiącach

Po 2,8 roku zostawil mnie. tak nagle. jestesZaDobra.Wspolne wyjazdyBliskie relacje z jego rodzina.czulam ze to ja traktuje to powazniej od niego. mam prace chce sie ustabilizowac. wiedzial o tym.On ostatni rok studiow,nie rozmawialismy nigdy o przyszlosci bo wydawalo mi sie to oczywiste. A nagle trach i koniecTak jakbym ja sie nie liczyla. Powiedzial ze on nie planuje nic w najblizszym czasie.Po co tyle czasu mi zabieral?nie wiem jak to wyjasnic samej sobie.czasem czulam ze mnie nie docenia

Witam!
Zadaje Pani sobie wiele pytań i zapewne odczuwa teraz bardzo silne emocje. Jest to naturalny proces pozwalający poradzić sobie ze stratą. Rozstanie jest związane z wieloma zmianami w życiu, do których musi się Pani dostosować. Proces ten może być trudny i bolesny. Dlatego polecam skorzystać z pomocy bliskich Pani osób, pobyć w gronie rodziny i przyjaciół. Wsparcie innych osób może być wspomóc Panią w tym ciężkim okresie. Jeśli emocje będą się nasilać, a Pani będzie przez dłuższy czas miała złe samopoczucie i trudno będzie Pani sobie poradzić z konsekwencjami tej sytuacji, warto zgłosić się do psychologa lub psychoterapeuty.

Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza