Rozszerzenie źrenicy w oku
Proszę o pomoc,pięć lat temu nagle rozszerzyła mi się źrenica w prawym oku.Mnóstwo badań (rezonans,angiografia)nie pomogło w diagnozie.Właściwie już się przyzwyczaiłam do tego stanu, ale nagle, dwa tygodnie temu dołączył się przeszywający ból odcinka szyjnego kręgosłupa, czekam na rezonans. Czy te objawy są ze sobą połączone i czy wskazują na jakąś konkretną chorobę?Bardzo proszę o odpowiedź-Wioletta.

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Nie wskazują one konkretnej choroby jednak mogą sugerować jej pochodzenie. Możliwe iż doszło do konfliktu ze strukturami nerwowymi w obrębie kręgosłupa.