RTG głowy i zatok a mostek chromowo-niklowy lub chromowo-kobaltowy
Czy mogę wykonać rtg głowy i zatok mając mostek chromowo-niklowy lub chromowo-kobaltowy?

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! W opisanym przypadku nie ma przeciwwskazań do wykonania RTG.