RTG kręgosłupa i silne bóle lędźwiowe

rtg-zdjęcie kręgosłupa L-S a-p i boczne opis:nieznaczna lewowypukła skolioza. Spłycenie lordozy. Niepełny zrost łuku kręgu S1. Tarcze międzykręgowe zachowane. -ostatnio mam potworne bóle lędźwiowe, czego mam się spodziewać, wziąć zwolnienie czy mogę pracować??
ponad rok temu

Witam serdecznie. To czy należy wziąć zwolnienie czy nie zależy od charakteru pracy jaki Pani/Pan wykonuje. Jeśli bóle w znaczący sposób uniemożliwiają normalne wykonywanie obowiązków zawodowych konieczne będzie zwolnienie lekarskie. Jednak o tym ostatecznie musi zadecydować lekarz po przeprowadzeniu bezpośredniego badania.