RTG płuc i plamiste zagęszczenie
witam jestem spawaczem wlasnie robie badania okresowe z ktorych wyniklo z rtg płuc że w czesci przykregosłupowej lewego pola podobojczykowego widoczne plamiste zageszczenia czyzby to byla jakas choroba zawodowa? a może to nie z tego prosze o pomoc
ponad rok temu
Jak stosować inhalator?

Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Wynik badania mówi o obecności przewlekłych zmian prawdopodobnie pozapalnych.