Rumień po kąpieli i przewlekłe zapalenie tęczówki

3 raz w tym mcu pojawil mi sie rumien na nodze po kapieli,do rana znika..ale zostal w tym miejscu blady slad.niedawno dowiedzialam sie tez,ze mam przewlekle zapalenie teczowki,czesto tez bola mnie kolana,albo krzyz.czego to moga byc objawy?

Lek. Tomasz Budlewski

Mogą to być objawy jednej z wielu chorób z gruby chorób reumatycznych. Konieczne jest udanie się do lekarza reumatologa. Po dokładnym zebraniu wywiadu będzie można zlecić odpowiednie badania potwierdzające wstępną diagnozę.