Rwący ból w miednicy

Ból w miednicy Ok. 3 lat temu zaczęłam czuć silny "rwący"ból z tylu u dołu w miednicy po lewej stronie(tak jakby w głębi tyłka) pojawiający się przy pewnych ruchach nogą (szczególnie w pozycji leżącej). Przu pozycji stojącej czasami nie mogę się ruszyć z bólu .Ból nagle "zarywał", że aż musiałam wstrzymywać oddech, po ponownym unieruchomieniu nogi trochę mnie jeszcze ćmiło w miednicy, a potem przestawało boleć.Ból jest odczuwalny bardzo długo. Czy powinnam zgłosić się do lekarza z tym? Dziękuję

Renata GrzechociĹska

Zdecydowanie powinna się Pani zgłosić do lekarza. Sugeruję wykonać RTG kręgosłupa odcinka lędźwiowego i krzyżowego.