Ryzyko ciąży po badaniu USG dopochwowym w gabinecie ginekologicznym

Witam, w 10 dc bylam u gin. endometrium trojnlinijne. bylo zamieszanie. zostalam zbadana na pacjentki nazwisko ktora byla wczesniej. boje sie ze nie zmienil tej oslonki a ta klobieta w pochwie miala plemniki. od 19 dc do 28 bralam luteine. zawsze okres byl w trakcie luteiny,. dzis 29 dc a okresu brak. dostrzeglam tez, że mam rozciągliwy śluz, w 15 dc rowniez mialam. czy to moze byc ciaza?

Generalnie Pani tok myślenia jest co najmniej zaskakujący. Nie zawsze po zastosowaniu Luteiny miesiączka występuje- zwykle pojawia się w trakcie stosowania leku lub do 10 dni po zakończeniu leczenia. Jeśli miesiączka w tym czasie nie wystąpi wskazana jest wizyta u ginekologa.