Ryzyko ciąży przy pomyłce w zażywaniu antykoncepcji

Przyjmuję tabletki już prawie rok. Zapomniałam tabletki w 15 dniu i przyjęłam ją 16 razem z 16-nastą tabletką. Tego dnia współżyłam z chłopakiem. I zapomniałam również ostatniej tabletki z tego blistra (21) i rozpoczełam kolejny bez przerwy (wg zaleceń z ulotki). Pomiędzy zapomnianymi tabletkami pojawiłsię jeden stosunek, ale z zabezpieczeniem (prezerwatywa). Jakie jest ryzyko ciąży?

Witam serdecznie. Pewne ryzyko obniżenia ochrony antykoncepcyjnej oczywiście istnieje ze względu na fakt iż pominęła Pani tabletki, jednak stosunek odbywający się z użyciem dodatkowego zabezpieczenia minimalizuje szansę na ciążę.