Ryzyko przy wszczepieniu rozrusznika

Dzieńdobry. Czy rozruszniki są lepsze i gorsze. Tak jak samochody. Czy za lepszy można zapłacić. Mój tata ma iść na zabieg chciałbym żeby miał najlepszy. Jakie ryzyko jest przy tym zabiegu. Dziękuję pozdrawiam grzegorz

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że rozruszniki są podobnej klasy. Można zawsze zapytać się lekarza wszczepiającego rozrusz