Ryzyko wystąpienia chorób serca a nerwica

Witam, mam następujące pytanie, czy jeżeli miałam robione EKG serca, kilka razy - bardzo dobre, Echo - w normie, Holter - dobrze (trochę dodatkowych skurczy), to czy istnieje u mnie ryzyko jakiejś choroby serca lub nagłego zawału? Podobno mam nerwicę, tylko że ja nie jestem nerwowa a nadal mam duszności, bóle w klatce, kołatanie serca

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety nie podaje Pani ważnych danych, takich jak wzrost, waga, palenie papierosów, inne choroby przewlekłe i wiele innych. Nerwica może się objawiać właśnie takimi objawami. Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza