Samodzielne doprowadzenie się do orgazmu przez 18-latkę

jestem maja mam 18 lat jak mogę sama doprowadzić się do orgazmu

Dzień dobry!

Dla większości kobiet najłatwiejszym sposobem osiągnięcia orgazmu są pieszczoty łechtaczki. Często pomaga użycie lubrykantu, a przede wszystkim... czas i cierpliwość. Pani ciało jest wyjątkowe i nie obowiązują dla niego żadne ogólne przepisy i instrukcje. Poznając samą siebie, działając intuicyjnie, sama odkryje Pani ulubione rodzaje dotyku czy tempo pieszczot.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Pytanie Pani - o ile nie jest żartem - wskazuje na małą, a właściwie żadną, znajomość własnego ciała, a co najważniejsze - brak podstawowej wiedzy związanej z rozwojem seksualnym oraz anatomią i fizjologią człowieka. Sugerowałbym wnikliwe zapoznanie się z zagadnieniami dotyczącymi budowy i funkcji poszczególnych części ciała kobiety.

Odpowiadając na pytanie - zwykle kobiety doprowadzają się do orgazmu poprzez drażnienie łechtaczki. Znajdzie Pani ją w miejscu górnego połączenia warg sromowych. Dodać trzeba, że uzyskanie orgazmu uzależnione jest m.in. od sposobu i intensywności pobudzania.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w poznawaniu własnego ciała.