Schodząca skóra z nosa a pielęgnacja kremami nawilżającymi

Dzień dobry. Potrzebna mi opinia dermatologa, już tłumaczę o co chodzi. Bo skóra przy nosie robi mi się sucha i przypomina z wyglądu łupież (moim zdaniem). Smaruje to kremem nawilżającym. Nie pomaga. Proszę o jak najszybsze odposanie, byłbym wdzięczny.

Małgorzata Panek

Bez obejrzenia zmian nie można określić przyczyny. Proszę udać się do lekarza rodzinnego lub dermatologa.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Sam opis nic na nie mówi. Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa.