Schodząca skóra z prącia

Witam, Dzisiejszego dnia zaczęła schodzić mi skóra z prącia , delikatnie aczkolwiek pierwszy raz się spotykam z takim zjawiskiem. Ponadto mam kropki w kolorze skóry na nim , wcześniej nie przykuwałem temu uwagi , ale być może nie jest to pożądane. Również niepokoi mnie fakt, że od czasu do czasu lekko mnie swędzi prącie jak i również pod spodem pod skórą na prąciu mam takie białe jakby też kropki w okolicach żył. Zastanawia mnie czy konieczna jest wizyta u lekarza i czy to jakieś schorzenie...

Piotr Pilarski

Ciężko powiedzieć bez zbadania. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.