Schodzenie skóry z pięt i palucha u 12-latki

Witam Moja 12 letnia córka ma problem, schodzi jej skóra z pięt i dużego palucha tak że ma dołki lub rowki po schodząca skórą jest nowa skóra, tak jakby odparzyła piety ale nie ma pęcherzy. Byłyśmy u dermatologa i dostała jedna maść ze sterydami i antybiotykiem pomogło ale na krótko po trzech tygodniach znów to samo i dostała Cutiwate i maść robioną z mocznikiem. Bolą ja piety przy chodzeniu, co to może być może ktoś z Państwa pomoże bo nie wiem co mam robić czy to grzybica czym smarować. Ela

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Jeśli leczenie zaproponowane przez dermatologa nie pomaga, konieczna jest ponowna wizyta w celu wykonania badań ułatwiających rozpoznanie (np. posiew) i zmiany leczenia.