Seks po alkoholu

Witam. Mam pewien problem.Pewnego razu po imprezie kochaliśmy się z moja dziewczyną wszystko było ok zajęło nam to trochę dłużej pewnie przez alkohol.Nastepnie poszliśmy spać, lecz po jakimś czasie znowu to zrobiliśmy i tu pojawia się problem bo ja pamiętam jak to robiliśmy trwało to około 10min bez wytrysku i po wszystkim mój członek był suchy a moja dziewczyna pamięta pierwszy raz i mój powrót zWC. Czy jest możliwe że to był tylko tak realistyczny sen, czy ona mogła nic nie czuć i nie obudzić?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Istnieje możliwość że partnerka nie pamięta zbliżenia ze względu na upojenie alkoholowe.

Różne zachowania zdarzają się po zażyciu narkotyków, w tym alkoholu.
Spontaniczność w seksie nie wyklucza kontrolowania zachowań.
Może to był sen? Nie wiem. Pewnie sprawa pozostanie tajemnicza.
Pozdrawiam. JW