Seks, upławy a szanse na ciążę

24,02 powinnam mieć miesiaczke dziś jest 4 dzień jak jaj nie ma dodam że staramy się o dziecko kochaliśmy się w dni płodne praktycznie co drugi dzień zrobiłam dziś test ciążowy i wyszedł negatywnie. mam upławy przeźroczyste i czasami kremowe i troche mi źle na żołądku oraz odczuwam zmęczenie większe niż zwykle czy mimo negatywnego testu może przyczyną zatrzymania miesiączki być ciaża?

Aleksander Ropielewski

Jest to bardzo mało prawdopodobne. Dla pewości sugeruję wykonanie ponownego testu ciążowego lub badania poziomu beta hCG w surowicy krwi.