Seronegatywne zapalenie stawów a leczenie

Witam,mam prosbe Mojej siostra ma ta chorobe: Zapalenie stawów seronegatywne, chciałabym dowiedzieć się jak to leczyć oraz czy jest może na to leczenie domowymi sposobami a jak nie to jakimi i jakie leki na to i jaki lekarz powinien się tym zainteresować? Pozdrawiam serdecznie Daniel

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie uda się do lekarza reumatologa. po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.