Silna bolesność brzucha a gorączka

Witam. Od kilku miesięcy męczę się z dosyć silnymi bólami brzucha. Zaczęło się od kłującego bólu w prawej dolnej części podbrzusza, później objęło również pozostałą część brzucha z prawej strony i czasami promieniuje do pleców. Po przeprowadzeniu kilku badań, w tym urografii, wykazało, że mam tylko jedną nerkę, prawą, ale działa poprawnie i to nie ona powoduje bóle. Dodatkowo ostatnio występują dość silne bóle głowy, nadciśnienie oraz gorączka. Wyniki krwi są w normie. Co może się dziać?

Witam!
Opisywane przez Panią objawy są bardzo niespecyficzne - mogą odpowiadać wielu stanom. Opisywane przez Panią objawy towarzyszące, zwłaszcza gorączka wymagają dalszej diagnostyki. Konieczna jest wizyta u lekarza, dokładne zebranie wywiadu oraz badanie. Proszę zabrać ze sobą wyniki wykonanych badań.