Silne bóle brzucha wraz z biegunką i wymiotami

Witam od ponad 10 dni Mam bardzo silne bóle brzucha wraz z biegunką i wymiotami, często ból pojawia się od razu jak coś wypije trzyma mnie około 15 minut i przechodzi. jest to dziwny ból w postaci skurczów i które przychodzą i odchodzą. Muszę wspomnieć że te bule pojawiały się przez cały czas mam 33 lata i odkąd pamiętam towarzyszyły mi od zawsze ale nie tak intensywnie i długo jak teraz parę razy wcześniej silny ból był przyczyną wizy na pogotowiu po podaniu środków przeciw bólowych wszystko ustało

Magdalena StusiĹska

Taki stan należy koniecznie skonsultować z lekarzem, i po przeprowadzeniu szerokich badan ustalić przyczynę takiego stanu.