Silne bóle głowy i praca w klimatyzowanym i zimnym pomieszczeniu

Witam.Wraz z narzeczoną pracujemy od roku na hali produkcyjnej w Holandii.Około 6 miesięcy temu pojawiły się u niej potworne bóle głowy.Byliśmy w sierpniu w Polsce na urlopie.Byliśmy u laryngologa,neurologa.Robiliśmy też tomografię głowy bo obawialiśmy się raka.Tomografia wykazała jednak że głowa jest czysta.Zatoki są jak nowe,lekarze jednogłośnie stwierdzali że narzeczona jest zdrowa.Teraz bóle powróciły,i nie wiemy co może być ich przyczyną.Sztuczne światło,klimatyzacja,czy temperatura(3-4*).

W diagnostyce bólów głowy podstawowe znaczenie ma charakterystyka bólu, charakter, czas trwania, objawy towarzyszące itd itd...Właściwie zebrany wywiad i badanie neurologiczne pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie.
Badania dodatkowy jak MRI lub TK zazwyczaj są prawidłowe, chyba że bóle głowy są spowodowane np. guzem mózgu.