Silne bóle w klatce piersiowej u 21-letniej osoby

Witam. Mam silne bóle w klatce piersiowej. Ból jest tak silny, że muszę usiąść na chwile. Mam 21 lat. W tamtym roku miałam podobną przypadłość, robiłam ekg, usg serca, nosilam holtera. Stwierdzono ujemny załamek T w jednej z komór serca. Lekarz rodzinny zostawił tą sprawe, mówiąc ze to nic poważnego. Przez jakiś czas bóle były lekkie i zdarzały sie rzadko, teraz jest gorzej. Co robić? Czy iść znów do lekarza rodzinnego czy może w trakcie bólu zgłosić sie do szpitala na izbę przyjęć? Pozdrawiam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tak naprawdę może Pani zarówno zgłosić się do lekarza rodzinnego jak też zgłosić się na izbę przyjęć w czasie trwania bólu. Wybór należy do Pani. Zdecydowanie nie należy jednak bagatelizować dolegliwości, tylko wyjaśnić ich przyczynę.