Silne bóle w podbrzuszu od dwóch miesięcy

MAM SILNE BOLE W PODBRZUSZU OD 2 MIESIECY.PO BADANIU KRWI I PRZESWIETLENIU - LEKARZ POWIEDZIAL ,ZE WSZYSTKO JEST W NORMIE I ZE NIE WIE OD CZEGO TE BOLE WYSTEPUJA?TO KTO WTEDY MA WIEDZIEC??????!!!PROSZE O WSTEPNA PORADE/DIAGNOZE .

Lek. Marta Gryszkiewicz

Powinna się Pani zgłosić w pierwszej kolejności do ginekologa. Po wykluczeniu przyczyn ginekologicznych wskazane jest USG jamy brzusznej i dalsza diagnostyka internistyczna.