Silne drętwienie rąk i palców u nóg od trzech lat
ze mona od 3 lat dzieja sie dziwne rzeczy zaczelo sie od sztywniecia rak palcow nog przy tymmo gromnego bolu towarzyszacego temu wszytskiemu az ktoregos dnia nie moglen ujsc paru metrow wejsc po schodach..i pojechalem do polski na badania stwierdzili zapalenie stawow i wysuniete dyski chodzilem na rechabilitacje ale to nie mijalo a nawet jak by sie przemieszczalo w inne czesci ciala ramiona bol krtani .badania powtarzane w holandi rezonanse i nic nie wykazalo.a ja nadal to mam czasem bardzo siln

MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu
Rozwój intelektualny dziecka autystycznego
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rozwoju intelektualnym dziecka z autyzmem.
Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurochirurga oraz wykonać aktualizację badań obrazowych. Jeżeli to wynik dyskografii prawdopodobnie konieczny będzie zabieg operacyjny.