Silne uczucie rozpierania w klatce piersiowej

Witam. Od kilkunastu dni mam problemy z żołądkiem [?] Objawy to: uczucie przeszkody w gardle, wrażenie jakby jedzenie zatrzymywało się w przełyku,silne uczucie rozpieranie w klatce piersieowej (między piersiami ale nad mostkiem), puste odbicia i pieczenie w żołądku. Objawy utrzymują się caly czas (cały dzień). Byłam na gastroskopii, która wykazała jedynie: "w anturm kilka płaskich zywoczerwonych nadżerek. Czy te nadżerki mogą dawać takie objawy? co to w ogóle jest?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Dodatkowo czynnikiem wywolujacym mógł być wysiłek fizyczny lub stres.