Silny ból i opuchlizna stopy po nadepnięciu

witam na stażu koleżanka lekko mnie nadepła po kilku godzinach poczułam silny ból przez noc doszło do tego ze nie umiem ruszac stopa a chodzenie jest bardzo bolesne i ciezkie bylam w szpitalu lekarka zrobila zdjecie i stwierdzila ciezkie stłuczenie przepisała BIOFENAC 0,01 I TRAUMON ŻEL jednak stopa coraz bardziej robi przy chodzeniu mam tak silny bol ze ledwo powstrzymuje sie od płaczu czy to możliwe zeby przez zwykłe nadepniecie byl taki bol i opuchlizna???? czekam na odpowiedz

Witam. Stłuczenie jak najbardziej może być powodem silnie wyrażonych dolegliwości bólowych. Proszę nie obciążać kończyny.