Silny ból pod żebrami po lewej stronie w 33. tygodniu ciąży

Witam Jestem w 33 tyg ciazy i od kilku dni podczas spania na lewym boku budzi mnie silny bol po lewej stronie pod zebrami. Uczucie przypomina taki tepy ucisk na jakis narzad (podejrzewam sledzione) nasilajacy sie podczas ruchu i oddychania. przechodzi po kilku minutach po wstaniu, ale do konca nocy powraca jak tylko sie poloze na ten bok. Czy jest to cos czym powinnam sie martwic i zglosic lekarzowi badz poloznej? Dziekuje za porade

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje zgłosić lekarzowi bądź położnej.