Silny ból w okolicach łopatki i powiększone węzły chłonne

Witam.Mam 23 lata,od około dwóch miesięcy odczuwam silny ból w okolicach prawej łopatki.Lekarz rodzinny przepisał mi maść (Butapirazol), po której bóle nie ustąpiły. Wykonano mi również morfologię (podwyższone MCH,MCHC,Limfocyty,PDW,P-LCR)Lekarz stwierdził, że za jakiś czas badania trzeba będzie powtórzyć.Ostatnio wyczułam, że mam powiększone węzły chłonne za prawym uchem oraz w okolicy szyi (może to mieć związek z ostatnim bólem gardła). Czy powinnam ponownie udać się do lekarza?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jak najbardziej.Proszę niezwłocznie skonsultować się z lekarzem rodzinnym. Pozdrawiam