Silny i duszący kaszel po stosowaniu leków na nadciśnienie

WITAM NAZYWAM SIE RENATA Z. MAP OD SIERPNIA SILNY SUCHY DUSZĄCY KASZEL ,KASZLE W DZIEŃ I NOC ,ZACZĄŁ SIE OD KIEDY ZACZĘŁAM STOSOWAĆ TABLETKI NA NADCIŚNIENIE PRZESZŁAM JOZ PUMOLOGA ,ALERGOLOGA ,ENDYKRYNOLOGA I FUL INNYCH LEKARZY,NIKT MI NIEUMIE POMUC 3 RAZY ZMIENIALI MI TABLETKI NA NADCIŚNIENIE A PANI ENDYKROLOG STWIERDZIŁA ZAPALENIE TARCZYCY PO WYNIKACH TSH(IC

Witam. Niektóre preparaty na nadciśnienie rzeczywiście mogą powodować powstanie męczącego, suchego kaszlu. Oczywiście objawy mogą być również wynikiem stanu zapalnego tarczycy. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.