Silny stres i złe samopoczucie emocjonalne

Od wielu lat zyje w wielkim stresie. Na dzien dzisiejszy rozwod po 14 lat -maz alkocholik, cukrzyk, agresywny. W zeszlym roku po probie samobojczej znalazlam sie w szpitalu. W tej chwili mysle, za tak bardzo zle sie czuje, z powinnam zglosic sie do szpitala I prosoc o pomoc. Mam dwa male pieski, ktore jak zostana same zostana oddane komukolwiek. Co robic sie podniesc I funkcjonowac normalnie ? Jestem zawsze ogromnie zmeczona, nie mam wogole tarczycy. Nie mam nikogo kto by mi pomogl fizycznie

Witam serdecznie,
Powinna Pani jak najszybciej poszukać pomocy specjalisty - proszę zgłosić się do psychiatry bądź psychologa. Wiem, że martwi się Pani, że w przypadku hospitalizacji nikt nie będzie mógł zająć się Pani pieskami - ale proszę nie zakładać z góry, że hospitalizacja będzie konieczna - może specjalista zaproponuje inny sposób leczenia.
Pozdrawiam

Mgr Katarzyna Garbacz

Witam,

Zdecydowanie potrzebuje Pani opieki specjalistów. Proponuję kontakt z ośrodkami dziennymi szpitali psychiatrycznych. Po powrocie do domu z codziennej, kilkugodzinnej, bezpłatnej terapii, będzie mogła się Pani zająć pieskami, a także kontrolować i porządkować sytuację rodzinną.
Polecam:
Oddział Dzienny I Kliniki Psychiatrycznej, Warszawa, ul. Sobieskiego 9, tel. +48 (22)45 82 773.

Pozdrawiam,
S.S.