Sine cienie pod oczami u 18-latki

Witam. Mam 18lat. problem z cieniami mam od jakis 2 -3 lat. Nie mam workow pod oczami lecz moja skora tak jakby nie ma napiecia.... jest bardzo cienka i widać naczynka, skora jest tak jakby osunieta. Towarzyszą temu cienie, bardzo sine, fioletowe... Stosowalam juz wiele kremow i żeli a także domowe metody. Nic nie pomogło. Proszę o pomoc.

Witam,
rozumiem ,ze miała Pani wykonane badania laboratoryjne takie jak morfologia ,biochemia ,bad ogólne moczu i nic złego nie wykazały,i nie ma Pani innych dolegliwości..
Sugeruję wizytę u lekarza medycyny estetycznej,na takie "cienie pod oczami"jak Pani opisuje-dobre efekty daje zabieg mezoterapii preparatem Light eyes.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl