Singular, Deslodyna i Sambutamo stosowane razem

Witam 4 letnia 9Córka dostała od laryngologa 3 składnikowy proszek do rozpuszcEnia w wodzie (ephetonini dexamethasoni calci lachici). Było zamieszanie i nie zapytałam lekarza czy dziecko może to przyjmować gdy dostaje Singular , syrop przeciw alergiczny Deslodyna i Sambutamol. Czy to koliduje ze sobą. Dziękuję

Aleksander Ropielewski

Nie ma przeciwwskazań do łącznego stosowania powyższych leków ( o ile nie ma przeciwwskazań ze strony córki).