Siniaki na ręku i utrata czucia w dużych palcach u stóp po pobraniu krwi

Witam. Tydzień temu po pobraniu krwi na całej ręce wyszły mi siniaki dodatkowo straciłam czucie w dużych palcach u stóp a potem w dole prawej piersi. Co to może oznaczać?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogły powstać na skutek niewłaściwego pobrania krwi. Wskazana jest wizyta u lekarza.