Siny i spuchnięty penis
Witam, Podczas stosunku coś mi się stało. Na początku poczułem u góry na penisie taką dość duża górkę. jakby coś mi wpadło pod skórę. Byłem w szpitalu, gdzie zrobili mi USG i powiedzieli że wszystko Ok. na drugi dzień moje prącie wygląda jak śliwka. Wygląda to tak: http://tinypic.com/r/20kvbyx/5 Używam maści ALTACET od wczoraj. ale nie widzę drastycznej poprawy. Proszę o poradę O co w ogóle chodzi? Nigdy czegoś takiego nie miałem

MĘŻCZYZNA ponad rok temu
Lek. Rafał Gryszkiewicz
90 poziom zaufania
Witam, Podczas pobytu w szpitalu prawdopodobnie wykluczono peknięcie prącia jak główną przyczynę urazu. Czy konsultowano Pana urologicznie? Jeżeli nie, to mimo wszystko zalecam spotkanie się z urologiem. Sytuacja może być o tyle niebezpieczna, że krwiak, który powstał może spowodować ucisk na prącie, doprowadzając do niedokrwienia narządu. W szybszej redukcji krwiaka pomoże maść z heparyną, np. Heparin Hasco, Lioton, Lipohep.
Wiesław Mahaczek Urologia
60 poziom zaufania
Witam
prawdopodobnie doszło do pęknięcia osłonki białawej prącia, konieczna jest wizyta u urologa, niewykluczone leczenie operacyjne polegające na zeszyciu osłonki
pozdrawiam