Siny kolor penisa po zabiegu u 6-latka

Witam. Mam 6-letniego syna. W sierpniu tego roku miał robiony zabieg na siusiaczku na sklejkę. Do tej pory wszystko było ok natomiast teraz jego żołądź dostał siny kolor, raz jest mniej, raz bardziej siny a czasami biało-różowy. Do tego żołądź zrobił się taki suchy i troche jakby pomarszczony. Nie wiem czy to normalne czy dzieje się coś złego. Proszę o pomoc.

Witam serdecznie. Objawy jakie Pani podaje mogą mieć związek z przebytym zabiegiem. Czy Synek posiada napletek. Jeżeli nie to reakcja taka jest jak najbardziej fizjologiczna i wynika z podrażnienia śluzówki żołędzi.