Skąd po wizycie u okulisty czerwone oko?

Jestem po wizycie w klinice.Boli mnie oko,czasem piecze i jest czerwone,mam swiatlowstret i rozblyski wokol swiatla,widze teczowe kola(halo)wzrok sie pogorszyl.lekarz twierdzi ,ze to nie jaskrowe.zrobiono mi badania neurologiczne,OCT VCisante(Komory przednie splycone,kat przesaczania miernie szeroki) ,tomografie optyczna siatkowki,OCT RNFL.(widoczne scienczenie RNFL).Moja wada to OP+7.75 OL+7.00. Rogowka jest zdrowa.Kiedy czytam objawy jaskry to az mnie sciska.bardzo sie boje.Co to moze byc.pozd

Witam. Ma Pan budowę oka usposabijacą do zamknięcia kąta. Należy kontrolować się co3do6 mcy.czyli Tp rano lub nawet krzywa ciśnienia i komora przednia z gonioskopia i tyle.jak się pogorszy to zrobić laser. Pozdrawiam serdecznie