Skąd taka tachykardia bez przyczyny?

Witam, ostatnio byłam osłabiona i miałam stresujące sytuacje. Proszę o interpretację wyniku holtera: rytm zatokowy, średnia częstość rytmu serca 79bmp minimalny HR 49bmp o 2:20 i maks HR 130bmp o 11:36. Nie stwierdzono zaburzeń rytmu i/lub przewodzenia. W tachykardiach 21 epizodów, 378 pobudzeń. Potas 3,97mmol. Pozostałe wyniki w normie. Stwierdzono tachykardię bez przyczyny. Mam brać betablokery i potas. Czy wymagane są leki? Proszę o konsultacje.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego nie można się wypowiedzieć. Proponuje kierowac się zaleceniami lekarza badającego