Skąpa miesiączka 9 tygodni po zabiegu łyżeczkowania

Witam jestem 9tygodni po zabiegu łyżeczkowania dziś dostałam jakby miesiączke z tym że rano krwawiłam bardzo skąpo a teraz narazie cisza czy to jest normalne? Lekarz na wizycie powiedział że wszystko wygląda dobrze i że miesiączka powinna się pojawić. czy taka miesiączka występuje?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Po zabiegu łyżeczkowania pierwsza miesiączka może mieć nieco zmieniony charakter - krwawienie może być mniejsze/większe. W razie wątpliwości powinna się Pani skonsultować ze swoim ginekologiem.