Skąpe miesiączki po powrocie z wakacji

We wakacje byłam na obozie w Grecji, Mieliśmy mieszane pokoje i chłopacy spali z nami na dużych łóżkach. Nie uprawialiśmy stosunku. Potem jak wróciłam do Polski okres spóźnił mi się o około 12 dni i był bardzo dziwny. Pierwsze dni był skąpy, 5 dnia zanikł, a 6 znowu się pojawił i był całkiem obfity. Mam lęki, że ktoś mógł mnie zgwałcić na obozie w czasie kiedy spałam i nie wiem o tym bo np. się nie obudziłam.. Czy to jest możliwe? Zajść w ciążę bez swojej wiedzy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ryzyko, że zgwałcił Panią ktoś bez Pani wiedzy jest znikome. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości sugeruję wykonanie testu ciążowego.