Skłonność do siniaków

Witam. Od kiedy pamiętam to zawsze miałam skłonność do siniaków , nawet nie wiem skąd a na ciele mam pełno siniaków i od jakiegoś czasu zaczęły pękać mi naczyńka , czym to może być spowodowane ? może mam brak minerałów w organizmie , albo to oznaki jakiejś choroby ? Powinnam stosować jakieś preparaty , można coś zrobić z tymi siniakami ... nie fajnie to wygląda na basenie takie posiniaczone ciało

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, najlepszym rozwiązaniem będzie skontaktowanie się lekarzem i wykonanie podstawowych badań oceniających parametry krzepnięcia krwi, morfologię. Konieczna może się okazać bardziej specjalistyczna diagnostyka u hematologa.