Skręcenie kręgów szyjnych a wstrząs mózgu

skrecenie kregów szyjnych.wstrzas muzgowy,problemy z barkiem wypadek komunikacyiny,nie z mijej winy. drentwieja mi rence zimne palce iból ramion i łokci,w karku chrupie .doktorze co dalej robić i jak leczyć?jestem po rezonansach ,tomografach ,było troszkę lepiej i znowu jest gorzej no i te zawroty głowy,spac nie mogę .bęndę sie ubiegał o odszkodowanie z polisy sprawcy ale nie o to chodzi prosze mi pomuc bo popadam w depresję chyba .co się dzieje ze mna mam jeszcze siłe pracować ale jak długo?

Część może być związana ze stresem. Nierzadko po wypadku pojawiają się objawy i dolegliwości tzw czynnościowe co związane jest ze stresem. Tutaj może pomóc psychoterapia ewentualnie leczenie psychiatryczne.

Proszę się udać do psychoterapeuty. Prawdopodobnie (jeśli ciało jest już wyleczone ) cierpi Pan na objawy PTSD po wypadku. Po leczeniu psychologicznym- objawy ustąpią. Powodzenia