Skurcz pod kolanem i problemy z poruszaniem

Zlapal mnie skurcz pod kolanem,rozmasowalem ,ale mam uczucie ze mnie trzyma nie dam rady chodzic

Witam! Jeżeli dolegliwości pojawiły się po raz pierwszy najprawdopodobniej związane są z niedoborem elektrolitów - magnezu i potasu. Dyskomfort może utrzymywać się jeszcze przez jakiś czas po uzupełnieniu ich niedoborów. Jeśli objawy będą się powtarzać proszę skonsultować się z lekarzem.