Skurcz w okolicy podbrzusza

Witam, po stosunku nagle złapał mnie tak jakby skurcz w podbrzuszu. Zmalał po około 15-20 minut, lecz trwa już całą dobę taki dyskomfort (tak jakby mi się coś telepało w środku i jeżeli gazy podejdą bliżej odbytu lub potrzebuję się wypróżnić to znów łapie taki lekki skurcz) Nie wiem gdzie się z tym udać czy do ginekologa czy do kogoś kto zajmuje się trawieniem. Oraz co to może być i jaka może być tego przyczyna.

Małgorzata Panek

Proszę udać się do ginekologa. Oceni on czy doszło do jakiś uszkodzeń związanych ze stosunkiem.
Pozdrawiam