Skurcze macicy, senność i lekko obołale piersi

witam. mianowicie 18.11wieczorem mialam zblizenie.19.11 wyciagnieto mi spirale nie hormonalna w dniu 21.11 sluz ,temp wskazywala owulacje pare dni potem wzrost temp do dzisiejszego dnia 28dc 36,9- 37,0. w 24 dc jasnoczerwone jednorazowe krwawienie.. w 27 dc wykonalam test rezultat negatywny.. objawy podobne do lekkich skurczuw macicy, lekko obolale piersi, i ciagla sennosc.czy po usunieciu wkladki nie hormonalnej jest szansa na tak szybkie zajscie w ciaze.

Witam! Płodność po usunięciu wkładki wewnątrzmacicznej może powrócić niemalże natychmiast dlatego sugerowałabym powtórzyć test ciążowy za około tydzień.