Słaba erekcja i brak zainteresowania kobietami

21 lat. Od około miesiąca nie mogę prowadzić życia seksualnego, które wcześniej było świetne. Zauważyłem że od około miesiąca: - nic mnie nie podnieca - partnerka, kobiety na ulicy, pornografia - nie mam porannych erekcji oraz spontanicznych w ciągu dnia - erekcja jest słaba i uniemożliwia stosunek - gorzej śpię - mam wrażenie że się nie wysypiam, ale w łóżku spędzam tyle samo czasu - mniej energii i motywacji Czy lekarz POZ może pomóc, czy muszę się wybrać do specjalisty?

Dzień dobry!

Ze względu na ogólne objawy spadku formy (zaburzenia seksualne są tylko jednymi obok zmniejszenia energii, zaburzeń snu, zmiany nastroju itp.) właściwym krokiem jest konsultacja z lekarzem pierwszego kontaktu i wykonanie podstawowych badań.
Być może z czasem warto będzie jednak udać się także do seksuologa - w zależności od tego, co wskażą badania.

Pozdrawiam!