Śluz z krwią po odstawieniu córki od piersi

witam odstawiłam córke od piersi i na drugi dzien dostałam krwawienia sluz z krwią dodam że okres miałam skończył mi sie tydz temu ,czytalam w artykulach ze to normalne ze organizm musi sie uregulowac i wrócić do normy z przed ciąży.czy wszystko jest wporządku?

Renata GrzechociĹska

Objawy mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Warto jednak skonsultować je i ginekologa.