Słyszalne głosy, samoistne rany, rozdrażnienie

Dobry wieczór!! Chciałabym sobie pomóc lecz nie wiem jak.....powód drażni mnie wszystko,wszędzie się etapie,robię samoistnie rany i je rozdrapuje,drażni mnie to gdy ktoś rozmawia tak jak bym słyszała szepty

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza psychiatry. Podobne objawy mogą znamionować chorobę (np schizofrenię). Diagnoza pozwoli podjąć właściwe i skuteczne leczenie.