Smarowanie czerwonych plamek na penisie maścią Clotrimazolum przy podejrzeniu opryszczki

Witam , Pojawiły mi się na penisie dwie plamki zaczerwienione które utrzymują się od dwóch tygodni , lekarz u którego byłem kazał mi to smarować maścia clotrimazolum co robie ale mi nie znikająpowiedział ze to opryszczka . Co to moze być. Proszę o porade

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zastosowana przez lekarza terapia nie przynosi zadowalających efektów to proszę udać się na wizytę kontrolną. Specjalista na podstawie obrazu klinicznego zmodyfikuje leczenie.