Sparaliżowane mięśnie brzucha i brak czucia w klatce piersiowej po operacji odmy

Po operacji odmy w lipcu ubiegłego roku mam sparaliżowane czesc miesni brzucha ibrak czucia w czesci klatki piersiowej, jednak dzis przy dotykaniu odczuwam duzy bol w miejscu sparalizowanym. O czym to świadczy? Czy dzieje sie cos zlego?

Szanowny Panie! Nie istnieje diagnozowanie i leczenie przez internet! Proszę zgłosić się do Ośrodka , gdzie była wykonana operacja! Pozdrawiam , zż